APARTMÁNY

Apartmány u Monoskiera

Nabízíme  Vám ubytování v nově zrekonstruovaném objektu ve Vrchlabí. Apartmány se nachází v objektu bývalého penzionu Fénix, který prošel rekonstrukcí. Ubytování je vhodné pro lyžaře, cyklisty, turisty a ostatní milovníky Krkonoš. V našem ubytování najdou místo jak rodiny s dětmi s požadavkem na prostor tak i nadšení sportovci, kteří hledají vhodné přenocování za rozumnou cenu.

Objekt je umístěn u autobusové zastávky, kde zastavují autobusy z Prahy, Hradce Králové, Jičína, Špindlerova Mlýna, Strážného, Pece pod Sněžkou a Liberce. Pokud pojedete autem je možnost parkovat u objetu.

Nedaleko ubytování se nachází 2 restaurace a obchod s alkoholem. Do centra Vrchlabí, které je vzdáleno 3 km, můžete dojet místním autobusem nebo automobilem. Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Skiareál Bubákov – Herlíkovice je vzdálen cca 900 m odvážní dojdou pěšky, ostatní mohou využít skibus nebo velké neplacené parkoviště u kabinky. Špindlerův Mlýn je vzdálen 12 km, Strážné 5 km.

K dispozici je lyžárna, parkování u objektu, velká společenská místnost v přízemí a sauna (za příplatek). V celém objektu je WiFi. Ubytovat se můžete ve skromném Studiu, pěkném Apartmánu nebo lze obě tyto možnosti spojit a získat velmi prostorné ubytování pro větší skupinu lidí.

Skiareál Bubákov – Herlíkovice
Žalý
Sněžka
Vrchlabí
Zámek Vrchlabí